gpad
23 دی 1401 - 15:22

توهین به مقدسات نشان از ضعف دشمن است

جهرم-امام جمعه جهرم گفت: اقدام نشریه فرانسوی در توهین به مقدسات ملت ایران نشانه ضعف و زبونی این حکومت است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمدحسین مدبر ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه جهرم با تبریک سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و همچنین تولد کوثر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، گفت: اسلام بدون حضرت زهرا (س) معنایی ندارد.

امام جمعه جهرم حضرت زهرا (س) را چشمه جوشان خیرات و برکات دانست و افزود: برای گره گشایی از مشکلات به حضرت زهرا (س) استمداد بطلبیم و از ایشان یاری بجوییم.

وی همچنین به وضعیت نامناسب نانوایی ها و ایجاد صف های طولانی در جهرم اشاره و تاکید کرد: برای سامان دادن به وضعیت نانوایی ها همت مضاعف تری نیاز است و تدابیری اندیشیده شود تا مردم در هوای سرد معطل نشوند چرا که این وضعیت زیبنده شهر و مردم آن نیست.

حجت الاسلام مدبر در بخش پایانی سخنان خود به توهین مجدد نشریه فرانسوی به مقدسات ملت ایران اشاره کرد و گفت: نشریه فکاهی فرانسوی باز دست از شیطنت خود برنداشت و هچون گذشته در توهین به مقدسات این بار نیز به مراجع اهانت کرده است.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام نشریه فرانسوی نشانه ضعف و زبونی دشمن و حکومت فرانسه است، اظهار کرد: دنیای استکبار در جریان اغتشاشات اخیر امیدها بسته بودند اما ملت ایران با بصیرت خود کمر آنها را به خاک مالید.

امام جمعه جهرم با تصریح اینکه این حرکت نشریه فرانسوی را محکوم می کنیم،‌ تاکید کرد: مردم این درس را آموخته اند هر نقطه که دشمن در حال تخریب است باید هوای آن را بیشتر داشته باشند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 974494